Tel. +371 26 10 34 35 info@albatross.lvOfiss: Rīga, Kurzemes prospekts 3
vk  latvia flag 256  russia flag 256

krugAtpūtas komplekss "Albatross" piedāvā

korporatīvās atpūtas programmu"ATPAKAĻ NOMETNĒ!"

Līdzās klasiskajiem korporatīvās atpūtas veidiem"Albatross" piedāvāunikālu aktīvo atpūtu,kuras pamatā ir īpašas autorprogrammas un komandas saliedēšanas spēles!

Korporatīvās atpūtas programma "Bērnu nometne" - tas ir labākais variants komandas saliedēšanai izklaidējošā formā, kas veido korporatīvo kultūru, paaugstina kopīga darba efektivitāti un darbinieku lojalitāti vadībai. Dalībnieki ne tikai uzzina viens par otru daudz jauna, bet arī iemācās kopīgi risināt dotos uzdevumus, pārvarēt savas bailes un nepārliecinātību, kā arī uzticēties viens otram, kas palielina komandas garu kompānijā.

"Albatross" - lielākā starptautiskā nometne Baltijas valstīs.

"Albatross" - tas ir kā laimīgas un bezrūpīgas bērnības simbols tai paaudzei, kam šodien jau pāri četrdesmit un kas savā tālajā bērnībā reiz baudījusi atpūtu pionieru nometnē. Tas ir arī radošas jaunības un romantikas simbols tiem daudzajiem studentiem, kas strādājuši "Albatrosā" daudzu gadu garumā.

 

Lejuplādēt PDF piedāvājums 


 

PROGRAMMĀ:

- spilgtākie vasaras un ziemas nometņu pasākumi

- dienas režīms ar rīta vingrošanu, līnijām, kluso stundu un gulētiešanu!

- audzinātāji katrā grupā (noteikti pievilcīgi!), kolorīts sporta skolotājs, mākslinieciskais vadītājs un citi spilgti personāži

- par dienas režīma pārkāpšanu, smēķēšanu vai alkoholisko dzērienu lietošanu paskaidrojumu rakstīšana nometnes direktoram!

- meitenes un zēni dzīvo atsevišķi

- atvadu ugunskurs ar kartupeļiem un "karaliskā nakts"

- diplomi par aktivitātēm nometnes dzīvē

- neatņemama nometnes sastāvdaļa: kaklauti, karogs, naktsskapīši, putra no rītiem, dejas „uzlūdz meitenes“, dziesmas pie ugunskura un vēl daudz kas cits!

 

GALVENIE PASĀKUMI NOMETNĒ:

- militāri patriotiskā spēle "Zarnica"ar jauniem noteikumiem

- deju spēle "Starteam"

- spēle - kvests "Fotoorientēšanās"

- nometnes Miss un Misters

- tūrisma stafete "Drosmīgo taka"

- stafetes "Jautrais starts"

- dziesmu konkurss "Dziedošais laukums"

- talantu konkurss

- baiļu vakars, smieklu vakars, intelektuālās spēles, aktiermākslas konkurss, gala koncerts u.c.

 

PAPILDUS IESPĒJAS:

- fotogrāfs un video operators

- slaišova un video filmas izveidošana

- meistarklases un radošās darbnīcas

- pārgājiens

Tāpat nometnē ir populāra Neptūna diena (ja ir piemēroti laikapstākļi), Ačgārnā diena, Pašpārvaldes diena, Sv. Valentīna diena u.c.


 

APRAKSTS:

Atbraucot uz nometni, sākumā dalībnieki tiek izmitināti, pēc tam viņiem tiek veikta instruktāža par iekšējās kārtības noteikumiem. Visi dalībnieki dalās grupās, un audzinātāju vadībā tiek spēlētas komandas saliedēšanas spēles. Galvenais pirmās dienas notikums ir "Iepazīšanās vakars" ar komandas nosaukuma, devīzes, plakāta ar emblēmu radošo prezentāciju! Pēc vakara pasākuma, grupās tiek veikts ikvakara dienas kopsavilkuma rituāls sveču gaismā, kurā ietilpst psiholoģisko apmācību elementi.

Par dalību ikdienas pasākumos komandas saņem "Albatrosa dolārus", kas ir brīvi konvertējama valūta nometnes teritorijā.

Maiņas beigās, pēc noslēguma koncerta un labāko dalībnieku apbalvošanas ceremonijas, komandas piedalās svētku izsolē, kurā iespējams godīgi nopelnītos "Albatrosa dolārus" izmantot, lai nopirktu garšīgas un vērtīgas balvas pēdējam vakaram nometnē! Pēdējā vakara kulminācija ir ugunskurs un sentimentāls atvadu samīļošanas rituāls, kura rezultātā katram dalībniekam par piemiņu paliek dažādu krāsu aukliņu kaklarota ar vissiltākajiem vēlējumiem. Tādos brīžos Tu saproti, ka nometne - tā ir ļoti īpaša vieta!

ALBATROSS:

Bērnu nometni 1974. gadā dibināja apvienība „Radiotehnika”. Darba sistēma, atpūtas programma un tās nodrošinājums, atpūtas organizēšanas kvalitāte gadu no gada pilnveidojās. Tika piesaistīti labākie pedagogi, un nometne vienas maiņas laikā uzņēma ap tūkstots bērniem ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm.

Laika gaitā «Albatrosu» sāka saukt par ziemeļu Arteku. Paaudzes mainījās, un nu jau bijušo «Albatrosa» dalībnieku bērni brauca uz šo mazo „pasaku zemi”. Vēlāk «Albatross» nomainīja nosaukumu un kļuva par bērnu atveseļošanās kompleksu, bet joprojām palika iemīļota atpūtas vieta bērniem, jauniešiem un nu arī pieaugušajiem.

Atrašanās vieta: atpūtas komplekss "Albatross" atrodas skaistā ciematā pie jūras - Ķesterciemā, kāpu zonā. Komplekss atrodas 55 km no Latvijas galvaspilsētas Rīgas, 30 km no kūrotpilsētas Jūrmalas. Jūras gaiss un skaistais priežu mežs rada ārstniecisku efektu. Kompleksa teritorija - tas ir labi kopts parks (12 ha), par kura apzaļumošanu ir parūpējies Rīgas Botāniskais Dārzs. Pateicoties šīm rūpēm parka teritorijā sastopami unikāli skuju un lapu koku veidi, nav indīgo augu.


 

KO PIEDĀVĀ ATPŪTAS KOMPLEKSS "ALBATROSS":

Izmitināšana: 2-stāvu un 3-stāvu korpusos, 1 - 2 istabu numuros (istabā 3 - 4 personas) ar ērtībām (duša, izlietne, WC). Numuros ir mēbeles - ērtas gultas, naktsskapīši personīgajām lietām, kā arī iebūvēti drēbju skapji. Numuru uzkopšana katru dienu.

Infrastruktūra: divstāvu klubs - ēdnīca, kurā atrodas aktu zāle deju nodarbībām, diskotēkām un vakara pasākumiem, spēļu istaba ar galda tenisu un novusu, kā arī ēdnīca. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas futbola laukums, basketbola un volejbola laukumi, vingrošanas stieņi, kā arī slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi) ar ūdens temperatūru + 28°С. Tāpat atpūtas kompleksa teritorijā ir mazās zāles dažādām radošām nodarbībām.

Ēdināšana: sabalansēta ēdināšana 5 reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, vēlās vakariņas). Ēdienkartē ir iekļauti svaigi dārzeņi un augļi, gaļas un zivju ēdieni, gardi konditorejas izstrādājumi un piena produkti. Nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāta veģetārā ēdienkarte (iepriekš noteikti par to jābrīdina). Divās ēdnīcas zālēs apkalpo oficianti.

Pludmale: plaša smilšu pludmale ar volejbola laukumu, 3 minūšu pastaigas attālumā no atpūtas nometnes caur gaišu priežu mežiņu. Lēzena jūra, peldvieta ir norobežota ar peldenkuriem.

 

KONTAKTI

Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads

Latvija, LV-3114

Mob. tālr. (+371) 2610 3435

E-pasts: info@albatross.lv

www.albatross.lv

www.facebook.com/albatrosslv